Yangın
Söndürme
Güvenlik
Sistemleri
AIS & Radar
Sistemleri
Hizmetlerimiz Referanslarımız İletişim
       

LOWRANCE GENİŞBANT RADAR


En modern harita çizim tekniği ,üstün entegre radar uygulamaları, yankı ile derinlik ölçme gibi özellikleri ile Broadband Radar™ (Genişbant Radar) teknelerdeki Navigasyon teknolojisinde devrim sayılabilecek gelişmeyi sunar.

• Kristal berraklığında görüntü

• Hem amatör hem de profesyonel navigatörler için kullanımı kolay

• Radyasyon tehlikesi olmayan ilk radar

• Ayar gerektirmeyen Instant On™ uygulaması

• Düşük enerji tüketimi ile her tipte denizaracı için ideal

 

Birleşik açık kurulum (yönlendirilmesi kolay 13.5 mm çaplı radar anten kablosu ile), esnek anten kurulum seçenekleri, düşük güç çekimi ve her tip deniz aracına uygun alternatifler.

 

Eşi olmayan Kısa Menzil Hedef Ayrımı

Lowrance Genişbant Radar™ eşi görülmemiş 1/32 nm menzilde bile muhteşem bir hedef çözünürlüğü sağlar. Limanlar, kanal işaretleri,demirlemiş deniz araçları ve kritik hedefleri,yakın menzilde ilave güvenle ayırarak, berraklıkla görüntü verir. Genişbant teknolojisi, darbeli radarda yakın hedef tespitini engelleyen “ana patlama” yı önler. (deniz aracının hemen etrafındaki belirsiz “ölü bölge”)

 

Güvenlik için En düşük RF Transmisyonu, Esnek Kurulum

Lowrance Genişbant Radar™, klasik darbeli radarın 1/20,000’ i kadar enerji ilettiğinden (ortalama bir cep telefonunun yaydığı enerjiden 10 kat daha az) radar tertibatını daha önce mümkün olmayan yerlere kurmak güvenlidir. Ek olarak; düşük DC güç çekimi, herhangi bir X-bant denizcilik radarının yelkenliler ve sınırlı enerjiye sahip deniz araçlarında kullanıma uygundur.

 

Anında Navigasyon
Magnetron’un ısınması için 2-3 dakika beklemek artık yok. (%100 katı tasarım InstantOn™ kabiliyeti sağlar) Karanlık bastığında ya da sis çöktüğünde her zaman hazır olursunuz. Enerji tasarrufu yapmak isteyen yelkenliler için ya da demirdeyken radarını sürekli çalıştırmak istemeyen tekneler için idealdir.

Bizden Haberler

AIS Cihazı Takılacak Tekneler için UYARI !
Sektörde Yetkili Bayiliği olmayan bazı kişi ve şirketlerin fatura kesip ödeme aldıkları halde,sistemin teslimatı ve montaj işlemini yapmadıkları, bu sebepten bazı tekne sahiplerinin zor durumda kaldıkları ile ilgili olarak Denizcilik Müsteşarlığı uyarı yazısı yayınlamıştır.AIS Class-B sistemi taktırmak isteyenlerin,Cihazı aldıkları firmanın Yetkili Satış ve Servis olduğu konusuna dikkat etmeleri ileride sorun yaşamamaları için önemlidir.Tekne sahipleri ve Kaptanlara duyurulur...


CCTV Kamera ve Tüm Alarm Sistemlerinde Kredi Kartına 12 aya kadar taksit imkanı, ayrıntılı bilgi için bizi arayınız...

Teknelere AIS Zorunluluğu
AIS Class-B Otomatik Tanımlama Sistemi zorunluluğu 1 Ocak 2010 tarihinden itibaren başlıyor.Özellikle MMSI numarası olmayan teknelerin başvurularını bir an önce yapması gerekmektedir. Ayrıntılar...

Kampanya
Söndürme ve Yangın Algılama Sistemlerinin bakım ve servislerinde kampanya.Özel indirimler için bizi arayınız…
Paket Servis İndirimleri !!!
Payroteknik setleri, Cansalları ve Yangın Söndürücüler için paket servis işlerinde özel indirimler için bizi arayın...
Doğru olanı yapın !!!
Teknenizin kalbi olan makina dairesinde Otomatik Söndürme Sistemi varmı ?
Varsa yeterli kapasitedemi ?
Acil bir durumda işe yararmı ?
Öğrenmek ve ücretsiz kontrol için bizi arayın...


Misyon ve Vizyonumuz

'Çok Geç Olmadan' prensibini ilke olarak benimseyen POYRAZ Yangın Söndürme ve Koruma Sistemleri Ltd., sektörü ile ilgili her konuda müşterilerine hizmet vermektedir.

Devamı...İşyerleri,Fabrikalar,Depolar :
Portatif Söndürücüler haricinde yangın için yeterli bir su rezervi bulundurulmalı, yangın dolabında hortum, rekor ve lanslar tesisata bağlı ve her an kullanıma hazır ve şehir itfaiyesi ile aynı standartta olmalı, otomatik ihbar, alarm ve algılama ile söndürme sistemi varsa bakımlı ve çalışır konumda olmalıdır.

Konutlarda,Yaşam Mahallerinde :
Her katta en az 1 adet 6 kg'lık, mutfaklarda ise 2 kg'lık ABC tipi Kuru Kimyevi Tozlu söndürücü bulundurmalıdır.

Motorlu Araçlarda :
Özel otomobillerde en az 1 adet 1 veya 2 kg'lık, oturma yeri (14) kişiye kadar olan araçlarda 1 adet 6 kg'lık, tehlikeli madde taşıyan araçlarda ve oturma yeri 14 kişiden fazla olan otobüslerde, biri ön biri arka bölgede olmak üzere 2 adet 6 kg'lık (ABC Kuru Kimyevi Tozlu) yangın söndürme cihazı bulundurulmalıdır.

Not: Yangın söndürme cihazlarının CE'li olması ve periyodik bakımlarının zamanında yaptırılması şarttır.

   

POYRAZ Yangın ve Güvenlik Sistemleri - Cumhuriyet Mahallesi 48310 Göcek,MUĞLA Tel: (0 252) 645 2842 & 645 2610 | Faks: 645 1081