Yangın
Söndürme
Güvenlik
Sistemleri
AIS & Radar
Sistemleri
Hizmetlerimiz Referanslarımız İletişim
       

GÜVENLİK SİSTEMLERİ


» Hırsız Alarm Sistemleri
Kötü niyetli kişilere karşı alınması gereken en etkili önlemdir. Caydırıcı olması sayesinde istenmeyen olayların başımıza gelmemesinde önemli rolü vardır. Bu yüzden en önemli ihtiyaçlarımız arasında yerini almıştır.

Maalesef günümüzde kullanılan birçok güvenlik sistemini hırsızlar çok iyi bilmekte ve bu sistemlerin zayıf yönlerinden yararlanarak amaçlarına kolayca ulaşabilmektedirler. Bu nedenle doğru sistemlerin doğru şekilde kullanılmaması ve yeterli teknik bilgiye sahip uzman ekiplerce kurulmamış olması kötü sonuçlar doğurmaktadır.

 

     
 

» CCTV Kamera Sistemleri

 
 

» GPS ve GSM Araç Takip Sistemleri

 
     

Firmamız hırsız alarm sistemlerinin projelendirme, satış, montaj ve servis hizmetlerinde yüksek teknoloji ürünleri ve teknik ekibi ile hizmet vermektedir. 

» CCTV Kamera Sistemleri
CCTV Kapalı Devre Televizyon Sistemidir. Televizyon sisteminden farklı yanı bir merkezden açık ve geniş kullanıcı kitlesine yayın yapmak yerine Lokal bir alan içinde görüntü izleme sistemlerinin genel ismidir. CCTV en geniş bilinen şekliyle banka, fabrika, mağaza, hastane, kamu kurumlarında kullanılır.

Fakat uygulama alanına bir sınırlama getirmek doğru olmayabilir. Her işletme ve mesken de bu uygulamayla karşılaşmak mümkündür. CCTV sistemlerinde kamera en bilinir ve olması gereken bir cihazdır. Kamera kontrol ve izleme noktası için resim oluşturmaya yaramaktadır.

Her ne kadar ayrı ele alınsa da lensler kameraların ayrılmaz parçadır. Lensler kameranın önüne takılır görüntünün mercekler yardımıyla CCD sensörün üzerine düşmesini sağlar. Takılıp çıkartılabilir, özelliklerine göre kameralar değiştirilebilir .

Kurulumunu yaptığımız sistemler ile lokal veya genel tüm bölgeyi kontrol altına alabilir,30 gün ve daha uzun süreli kayıt yapabilir , internet üzerinden canlı olarak seyredebilir , Kızılötesi algılama ile sıfır ışıkta bile görüntü alabilirsiniz.
 

» GPS ve GSM Araç Takip Sistemleri
Araç takip programı ile aracınızı 24 saat online olarak her hareketini görebilirsiniz. Araçlara tesis edilen takip cihazı GPS alıcısı, GPRS modem sayesinde GPS uydusundan aldığı komut bilgilerini ve sensörlerden gelen verileri GPRS şebekesi üzerinden merkeze gönderir. Merkezden gelen komutlar ile uzaktan yönetilebilir, alarm ve program durumları değiştirilebilir.

Gps tabanlı araç takip sistemi Gps uydularından aldığı sinyallerle aracınızın ısı ve yakıt seviyesini uygun farklı sensörlerle pek çok değerli ölçülebilir, uzaktan kontrol edilebilir araçla sesli görüşme yapılabilir, araç içinin anlık görüntüsüne ulaşılabilir,

acil durum butonu ile benzeri birimler takılabilir, merkezden göndereceğiniz komutlarla araca çeşitli

müdahalelerde bulunulabilir ve aracınızın hangi saat dakika ve saniyede kaç kilometre hızla gittiğini, nerde ne kadar duraklama yaptığını, günlük kaç kilometre yol yaptığını takip edebileceğiniz kullanımı kolay aracınızın görünmeyen bir yerine monte edilebilecek her araç için uyumlu pratik bir araç takip sistemidir.

Araç takip sistemi ile aracınızda yapılan bir ihlali ( istediğiniz hız sınırı üzerine çıkıldığında, bekleme süresi aşıldığında istediğiniz yer ve zaman dışında kullanıldığında size alarm sinyali veya cep telefonunuza alarm mesajı göndererek her türlü ihlali bildirmektedir. Hırsızlığa karşı etkili çözüm. Yakıt takibi ve tasarrufunda da büyük rol oynar. Bu sistemi kullanarak aracınızın her türlü hareketini görebilir ve geçmişe dönük raporu harita üzerinde resim olarak veya yazılı rapor olarak alabilirsiniz. Araç takip sistemi sayesinde aracım nerde ve nasıl kullanılıyor sorununa son verebilirsiniz. Türkiye ve Avrupa da cadde ve sokak detaylarına inerek kapsamlı bir harita üzerinde izleyebilirsiniz.

Bizden Haberler

AIS Cihazı Takılacak Tekneler için UYARI !
Sektörde Yetkili Bayiliği olmayan bazı kişi ve şirketlerin fatura kesip ödeme aldıkları halde,sistemin teslimatı ve montaj işlemini yapmadıkları, bu sebepten bazı tekne sahiplerinin zor durumda kaldıkları ile ilgili olarak Denizcilik Müsteşarlığı uyarı yazısı yayınlamıştır.AIS Class-B sistemi taktırmak isteyenlerin,Cihazı aldıkları firmanın Yetkili Satış ve Servis olduğu konusuna dikkat etmeleri ileride sorun yaşamamaları için önemlidir.Tekne sahipleri ve Kaptanlara duyurulur...


CCTV Kamera ve Tüm Alarm Sistemlerinde Kredi Kartına 12 aya kadar taksit imkanı, ayrıntılı bilgi için bizi arayınız...

Teknelere AIS Zorunluluğu
AIS Class-B Otomatik Tanımlama Sistemi zorunluluğu 1 Ocak 2010 tarihinden itibaren başlıyor.Özellikle MMSI numarası olmayan teknelerin başvurularını bir an önce yapması gerekmektedir. Ayrıntılar...

Kampanya
Söndürme ve Yangın Algılama Sistemlerinin bakım ve servislerinde kampanya.Özel indirimler için bizi arayınız…
Paket Servis İndirimleri !!!
Payroteknik setleri, Cansalları ve Yangın Söndürücüler için paket servis işlerinde özel indirimler için bizi arayın...
Doğru olanı yapın !!!
Teknenizin kalbi olan makina dairesinde Otomatik Söndürme Sistemi varmı ?
Varsa yeterli kapasitedemi ?
Acil bir durumda işe yararmı ?
Öğrenmek ve ücretsiz kontrol için bizi arayın...


Misyon ve Vizyonumuz

'Çok Geç Olmadan' prensibini ilke olarak benimseyen POYRAZ Yangın Söndürme ve Koruma Sistemleri Ltd., sektörü ile ilgili her konuda müşterilerine hizmet vermektedir.

Devamı...İşyerleri,Fabrikalar,Depolar :
Portatif Söndürücüler haricinde yangın için yeterli bir su rezervi bulundurulmalı, yangın dolabında hortum, rekor ve lanslar tesisata bağlı ve her an kullanıma hazır ve şehir itfaiyesi ile aynı standartta olmalı, otomatik ihbar, alarm ve algılama ile söndürme sistemi varsa bakımlı ve çalışır konumda olmalıdır.

Konutlarda,Yaşam Mahallerinde :
Her katta en az 1 adet 6 kg'lık, mutfaklarda ise 2 kg'lık ABC tipi Kuru Kimyevi Tozlu söndürücü bulundurmalıdır.

Motorlu Araçlarda :
Özel otomobillerde en az 1 adet 1 veya 2 kg'lık, oturma yeri (14) kişiye kadar olan araçlarda 1 adet 6 kg'lık, tehlikeli madde taşıyan araçlarda ve oturma yeri 14 kişiden fazla olan otobüslerde, biri ön biri arka bölgede olmak üzere 2 adet 6 kg'lık (ABC Kuru Kimyevi Tozlu) yangın söndürme cihazı bulundurulmalıdır.

Not: Yangın söndürme cihazlarının CE'li olması ve periyodik bakımlarının zamanında yaptırılması şarttır.

   

POYRAZ Yangın ve Güvenlik Sistemleri - Cumhuriyet Mahallesi 48310 Göcek,MUĞLA Tel: (0 252) 645 2842 & 645 2610 | Faks: 645 1081