Yangın
Söndürme
Güvenlik
Sistemleri
AIS & Radar
Sistemleri
Hizmetlerimiz Referanslarımız İletişim
       

İLETİŞİM


Turizm ve Yatçılık sektörüne hizmet veren firmalarla yapılan görüşmelerde firmaların kendilerine yada müşterilerine ait özellikle yangın önleme ve korunma ile ilgili konularda güvenilir bir servis sağlayıcı ihtiyacı olduğunu fark eden firmamız, sektörümüzün lider firmaları ile yaptığı Franchising anlaşması ile POYRAZ Yangın Söndürme ve Koruma Ltd.Şti. adı altında Göcek’te Yangın Söndürme ve Dolum İstasyonu’nu kurmuştur.

Firmamız İzmir, Aydın, Denizli, Muğla, Burdur, Antalya illleri ve Çeşme, Kuşadası, Didim, Bodrum, Turgutreis, Datça, Marmaris, Orhaniye, Köyceğiz, Gökova, Göcek, Fethiye, Kalkan, Kaş, Kemer ilçelerinde bulunan Marina ve çekek yerlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Almanya’da bulunan Brandschutz-technicmuller GmbH firmasından ithal etmiş olduğu ; HTG 500 HİDROSTATİK TEST ÜNİTESİ, PSM JUNIOR KİMYASAL TOZ DOLUM CİHAZI, CFA - MOBİL DOLUM ve BASINÇLANDIRMA MAKİNASI Türkiyede sadece bir kaç firmada bulunmaktadır. Bu da POYRAZ’ın yaptığı işe verdiği önemin sonucudur.

Yangın Söndürme sektöründe birçok firmanın Sanayi Bakanlığının yeterli gördüğü 30 m² lik küçük atölyeleri işletmeye aldığını düşünecek olursak ; POYRAZ’a ait 200 m² lik atölyenin istenilen kapasitenin çok üzerinde olduğunu görürüz.

Ayrıca firma personelimiz temsilciliğini yaptığımız ürün ve hizmetlerin merkezi firmalarından ileri dereceli eğitimini alarak usta-çırak öğretisi ile değil teknoloji ile senkronize edilmiştir.


POYRAZ Yangın ve Güvenlik Sistemleri
Cumhuriyet Mahallesi 48310 Göcek, MUĞLA

Telefon : 0.252.6452842 - 0.252.6452610
Faks : 0.252.6451081

info@poyrazyangin.com

 

» Banka hesap bilgilerimiz...
 

Görüş ve Önerileriniz : Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş ve önerilerinizi iletmek için aşağıdaki formu doldurunuz. Size en kısa sürede bilgi verilecektir.

       
 

Adınız,Soyadınız :

 
 

Firma Ünvanı :

 
 

Adres :

 
 

Telefon :

 
 

E-posta Adresiniz :

 
 

Soru ve Önerileriniz :

 
     
       

 

Bizden Haberler

AIS Cihazı Takılacak Tekneler için UYARI !
Sektörde Yetkili Bayiliği olmayan bazı kişi ve şirketlerin fatura kesip ödeme aldıkları halde,sistemin teslimatı ve montaj işlemini yapmadıkları, bu sebepten bazı tekne sahiplerinin zor durumda kaldıkları ile ilgili olarak Denizcilik Müsteşarlığı uyarı yazısı yayınlamıştır.AIS Class-B sistemi taktırmak isteyenlerin,Cihazı aldıkları firmanın Yetkili Satış ve Servis olduğu konusuna dikkat etmeleri ileride sorun yaşamamaları için önemlidir.Tekne sahipleri ve Kaptanlara duyurulur...


CCTV Kamera ve Tüm Alarm Sistemlerinde Kredi Kartına 12 aya kadar taksit imkanı, ayrıntılı bilgi için bizi arayınız...

Teknelere AIS Zorunluluğu
AIS Class-B Otomatik Tanımlama Sistemi zorunluluğu 1 Ocak 2010 tarihinden itibaren başlıyor.Özellikle MMSI numarası olmayan teknelerin başvurularını bir an önce yapması gerekmektedir. Ayrıntılar...

Kampanya
Söndürme ve Yangın Algılama Sistemlerinin bakım ve servislerinde kampanya.Özel indirimler için bizi arayınız…
Paket Servis İndirimleri !!!
Payroteknik setleri, Cansalları ve Yangın Söndürücüler için paket servis işlerinde özel indirimler için bizi arayın...
Doğru olanı yapın !!!
Teknenizin kalbi olan makina dairesinde Otomatik Söndürme Sistemi varmı ?
Varsa yeterli kapasitedemi ?
Acil bir durumda işe yararmı ?
Öğrenmek ve ücretsiz kontrol için bizi arayın...


Misyon ve Vizyonumuz

'Çok Geç Olmadan' prensibini ilke olarak benimseyen POYRAZ Yangın Söndürme ve Koruma Sistemleri Ltd., sektörü ile ilgili her konuda müşterilerine hizmet vermektedir.

Devamı...İşyerleri,Fabrikalar,Depolar :
Portatif Söndürücüler haricinde yangın için yeterli bir su rezervi bulundurulmalı, yangın dolabında hortum, rekor ve lanslar tesisata bağlı ve her an kullanıma hazır ve şehir itfaiyesi ile aynı standartta olmalı, otomatik ihbar, alarm ve algılama ile söndürme sistemi varsa bakımlı ve çalışır konumda olmalıdır.

Konutlarda,Yaşam Mahallerinde :
Her katta en az 1 adet 6 kg'lık, mutfaklarda ise 2 kg'lık ABC tipi Kuru Kimyevi Tozlu söndürücü bulundurmalıdır.

Motorlu Araçlarda :
Özel otomobillerde en az 1 adet 1 veya 2 kg'lık, oturma yeri (14) kişiye kadar olan araçlarda 1 adet 6 kg'lık, tehlikeli madde taşıyan araçlarda ve oturma yeri 14 kişiden fazla olan otobüslerde, biri ön biri arka bölgede olmak üzere 2 adet 6 kg'lık (ABC Kuru Kimyevi Tozlu) yangın söndürme cihazı bulundurulmalıdır.

Not: Yangın söndürme cihazlarının CE'li olması ve periyodik bakımlarının zamanında yaptırılması şarttır.

   

POYRAZ Yangın ve Güvenlik Sistemleri - Cumhuriyet Mahallesi 48310 Göcek,MUĞLA Tel: (0 252) 645 2842 & 645 2610 | Faks: 645 1081