Yangın
Söndürme
Güvenlik
Sistemleri
AIS & Radar
Sistemleri
Hizmetlerimiz Referanslarımız İletişim
       

MİSYON ve VİZYONUMUZ


"Çok Geç Olmadan" prensibini ilke olarak benimseyen POYRAZ Yangın Söndürme ve Koruma Sistemleri Ltd., sektörü ile ilgili her konuda müşterilerine hizmet vermektedir.

Müşterilerinin can ve mal güvenliği için çalışan firmamız ;

Portatif Yangın Söndürücüler Bakım Dolum Satış
Sabit Sistemler Bakım Dolum Proje
Yangın Hortum ve Dolapları Satış Projelendirme
Alarm Sistemleri Proje ve Kurulum
Acil Çıkış,Kaçış ve Kurtarma Ekipmanları Satışı

konularında hizmet vermektedir.

Yangın Söndürme ve Dolum işlemleri Göcek'te kurulu tesislerimizde yapılmaktadır. Temsilciliğini yaptığımız sektörün önde gelen firmaların da, ileri düzey teknik ve uygulama eğitimi almış olan tecrübeli kadromuz ile kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyiz.

Turizm ve Yatçılık Sektör uygulamalarında uzmanlaşmış olan firmamız müşteri ilişkilerinin her noktasında bilgi ve teknik desteği ile sahip olduklarınızın güven ile korunmasını garanti etmekte.

Yangın güvenliği kesinlikle şakaya gelmez. Belki hayatınız boyunca bir kere ihtiyaç duyacağınız herhangi bir techizat veya cihazın o an çalışmaması sizin yada başka birilerinin hayatını tehlikeye sokabilir.

Bu sebeple ev ve işletmelerinizde alacağınız küçük önlemler büyük felaketlerin yaşanmasını engeller. Sonradan pişmanlık duymak yerine yangın güvenliği konusunda yeterli tedbiri sağlayarak kendiniz, sevdikleriniz, çalışanlarınız yada müşterilerinizin can ve mal güvenliğini sağlamak elinizde.

Bizim güvencemiz sizin huzurunuz...

Bizden Haberler

AIS Cihazı Takılacak Tekneler için UYARI !
Sektörde Yetkili Bayiliği olmayan bazı kişi ve şirketlerin fatura kesip ödeme aldıkları halde,sistemin teslimatı ve montaj işlemini yapmadıkları, bu sebepten bazı tekne sahiplerinin zor durumda kaldıkları ile ilgili olarak Denizcilik Müsteşarlığı uyarı yazısı yayınlamıştır.AIS Class-B sistemi taktırmak isteyenlerin,Cihazı aldıkları firmanın Yetkili Satış ve Servis olduğu konusuna dikkat etmeleri ileride sorun yaşamamaları için önemlidir.Tekne sahipleri ve Kaptanlara duyurulur...


CCTV Kamera ve Tüm Alarm Sistemlerinde Kredi Kartına 12 aya kadar taksit imkanı, ayrıntılı bilgi için bizi arayınız...

Teknelere AIS Zorunluluğu
AIS Class-B Otomatik Tanımlama Sistemi zorunluluğu 1 Ocak 2010 tarihinden itibaren başlıyor.Özellikle MMSI numarası olmayan teknelerin başvurularını bir an önce yapması gerekmektedir. Ayrıntılar...

Kampanya
Söndürme ve Yangın Algılama Sistemlerinin bakım ve servislerinde kampanya.Özel indirimler için bizi arayınız…
Paket Servis İndirimleri !!!
Payroteknik setleri, Cansalları ve Yangın Söndürücüler için paket servis işlerinde özel indirimler için bizi arayın...
Doğru olanı yapın !!!
Teknenizin kalbi olan makina dairesinde Otomatik Söndürme Sistemi varmı ?
Varsa yeterli kapasitedemi ?
Acil bir durumda işe yararmı ?
Öğrenmek ve ücretsiz kontrol için bizi arayın...


Misyon ve Vizyonumuz

'Çok Geç Olmadan' prensibini ilke olarak benimseyen POYRAZ Yangın Söndürme ve Koruma Sistemleri Ltd., sektörü ile ilgili her konuda müşterilerine hizmet vermektedir.

Devamı...İşyerleri,Fabrikalar,Depolar :
Portatif Söndürücüler haricinde yangın için yeterli bir su rezervi bulundurulmalı, yangın dolabında hortum, rekor ve lanslar tesisata bağlı ve her an kullanıma hazır ve şehir itfaiyesi ile aynı standartta olmalı, otomatik ihbar, alarm ve algılama ile söndürme sistemi varsa bakımlı ve çalışır konumda olmalıdır.

Konutlarda,Yaşam Mahallerinde :
Her katta en az 1 adet 6 kg'lık, mutfaklarda ise 2 kg'lık ABC tipi Kuru Kimyevi Tozlu söndürücü bulundurmalıdır.

Motorlu Araçlarda :
Özel otomobillerde en az 1 adet 1 veya 2 kg'lık, oturma yeri (14) kişiye kadar olan araçlarda 1 adet 6 kg'lık, tehlikeli madde taşıyan araçlarda ve oturma yeri 14 kişiden fazla olan otobüslerde, biri ön biri arka bölgede olmak üzere 2 adet 6 kg'lık (ABC Kuru Kimyevi Tozlu) yangın söndürme cihazı bulundurulmalıdır.

Not: Yangın söndürme cihazlarının CE'li olması ve periyodik bakımlarının zamanında yaptırılması şarttır.

   

POYRAZ Yangın ve Güvenlik Sistemleri - Cumhuriyet Mahallesi 48310 Göcek,MUĞLA Tel: (0 252) 645 2842 & 645 2610 | Faks: 645 1081